• طراحی وب سایت

  داشته های ما در طی سالهای گذشته، تجربه فراوان در طراحی سایت و تجارت الکترونیک با همکاری نیروهای متخصص و داشتن مشتریان وفادار بوده است، ما بر این باوریم که تخصص درکنار تجربه فراوان در طراحی سایت باعث شده در بازار رقابتی امروز بتوانیم کیفیت را حداکثر و هزینه و زمان اجرای پروژه را به حد اقل برسانیم و روز به روز تعداد مشتریان وفادار را بیشتر و بیشتر کنیم.

 • سئو و بهینه سازی سایت

  سئو یکی از زیرمجموعه‌های دیجیتال مارکتینگ است که اگر در فضای آنلاین فعالیت داشته باشید قطعا نیاز به سئو را احساس کرده اید. احتمالا در کسب وکارخود بارها این جملات را شنیده اید... 1-ما باید روی سئو سایت کارکنیم وسرمایه گذاری کنیم... 2-اگر در صفحه اول گوگل نباشیم اصلا حضور ما در فضای انلاین بیهوده است... 3-باید یک تیم روی سئو سایت کار کند و مسئولیت بالا امدن توی گوگل را به عهده بگیرد... 4-هیچ تبلیغاتی بهتراز این نیست که با کلمات اصلی بیزینس خود در صفحه اول گوگل باشیم... ما به تکیه بر تخصص و تجربه خود میتوانیم پاسخی مناسب به این جملات بدهیم و نمونه کارهای انجام شده توسط تیم سئو رادسایت نشان میدهدکه ما میتوانیم بیزینس شما را متحول کنیم و درخواست برای خرید یا خدمات شما را بالا ببریم

 • طراحی اپلیکیشن

  پیشنهاد ما: یک اپلیکیشن قدرتمند، برند شما را قدرتمند میکند! داشتن یک اپلیکیشن مناسب بر روی گوشی مشتری شما، ارتباط شما را با مشتری بیشتر و عمیق تر خواهد کرد. درصورتی که بیزینس شما داری پتانسیل لازم باشد میتوانید با طراحی یک اپلیکیشن مناسب، قدرتمند، کاربردی و زیبا، پل ارتباطی مناسب با مشتری خود داشته باشید و این مسئله به ارتقای سطح کسب وکار شما و در نتیجه ارتقای سطح درامد شما تاثیر بسزایی خواهد داشت. تیم طراحی اپلیکیشن رادسایت با تجربه کافی و تخصص لازم میتواند هر پروژه اپیلیشنی با هر سطح رابرای شما عزیزان پیاده سازی کند.

 • پشتیبانی و نگهداری سایت

  همانگونه که برای مشتریان خدمات پس از فروش ازاهمیت بالایی برخوردار هست، پشتیبانی ومدیریت سایت نیز بسیار مهم و کلیدی میباشد. تمام تلاش ما این است که بر اساس حس مسئولیت پذیری، وجدان کاری، پاسخگویی همیشگی، خدمات ممتاز ومتفاوت بتوانیم خدمات پشتیبانی ونگهداری بروز از وبسایت شما داشته باشیم و رضایت مشتریان را که اصلی ترین هدف ماست کسب کنیم. رادسایت برترین شرکت در حوزه ارائه خدمات وب مستری و پشتیبانی و نگهداری سایت است که با تکیه بر تجربه های سالیان پیش میتواند پشتیبانی سایت شما را به شکلی کاملا حرفه ایی انجام دهد چه توسط تیم طراحی ما انجام شده باشد و چه خارج از شرکت انجام شده باشد.

 • خدمات هاست و دامنه

  همه چیز از اینجا شروع می شود : ثبت دامین باید بدانید که اولین قدم برای راه اندازی یک وب سایت و شروع یک کسب وکار موفق وپررونق انتخاب نام دامین متناسب با نام موسسه، محصول یا هر نام دلخواه شماست که ازین پس با این نام در دنیای مجازی شناخته خواهید شد. با ثبت درخواست به رادسایت این کار را به ما بسارید. کارشناسان رادسایت بعداز تماس با شما و شنیدن گفته های شما بهترین، زیباترین و مناسب ترین دامنه را برای شما خریداری میکنند. رادسایت ارائه دهنده خدمات میزبانی وب، سرور اختصاصی، مجازی، طراحی، برنامه نویسی و سرویس های متنوع تحت وب است .یکی از تخصص های ما ارائه سرویس های پرسرعت، امن و مطابق با تکنولوژی روز دنیا در این حوزه است و با افتخار اعلام میکنیم که میزبان هزار مشترک بوده ایم.

 • طراحی لوگو

  لوگو نماد و معرف هر برند وبیزینسی است بنابراین طراحی و ایده ایی که در یک لوگو وجود دارد از اهمیت بسیاری برخوردار است. طراحی و ساختار قوی یک لوگو به شدت معرف قدرت و ارزش یک نام تجاری یا برند است. بنابراین طراحی یک لوگو نیاز به یک خلاقیت و ذوق خاص دارد.

 1. طراحی وب سایت
 2. سئو سایت
 3. طراحی اپلیکیشن
 4. پشتیبانی و نگهداری سایت
 5. خدمات هاست و دامنه
 6. طراحی لوگو
SVG cover layer an animated layer to switch from one slide to the next one