طراحی سایت فروشگاهی

سفارش طراحی سایت فروشگاهی

شرح مطلب :

طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی شما دارای چه امکانات می باشد؟

1- امکانات اصلی و الزامی طراحی هر سایت، اما مخصوص سایت فروشگاهی اختصاصی

2- امکانات پیش فرض بنا بر احتمالات برای سایت فروشگاهی اختصاصی

3- امکانات جانبی و یا فرعی برای طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی

4- امکانات بیشتر یا اضافی برای طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی

 

طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی دارای مزایای بسیاری برای شما می باشد، به مانند:

1- ایجاد انواع بانک اطلاعاتی برای تک تک محصولات و اقلام فروش.

2- دارای ویژگی که انگار چند فروشنده در سایت شما حضور دارند و سایت فروشگاهی اختصاصی شما را پر مراجع و شلوغ نشان داده.

3- شما با دارا بودن از سایت فروشگاه اینترنتی می توانید از دنیای بدون مرز و محدودیت فروش برای کالا و یا خدمات خود استفاده کرده.

4- شما با سفارش طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی، در محدودیت جا، مکان و فضا نیستید و می توانید بدون هیچ محدودیتی کالا و یا خدمات خود را به فروش گذارده.

5- با سایت فروشگاهی اختصاصی هزینه ی رفت و آمد نخواهید داشت و در هر کجا که می توانید باشید فروشگاه خود را هم ادره کرده.

6- به راحتی هر چه تمام تر می توانید با طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی خود توسط ما محدوده ی فروش خود را با اندکی هزینه گسترش داده.

7- سفارش طراحی سایت فروشگاه اختصاصی به ما، موجب این مطلب برای شما خواهد شد که هر یک از محصولات خود را به شکل جداگانه و مفصل در دسترس  و دید مشتری قرار داده آن هم با هر گونه اطلاعاتی که شما بخواهید در مورد آن به مراجعین ارائه داده.

8- با مجموعه اطلاعات شما در سایت فروشگاهی اختصاصی خود این امکان را به بیننده ی سایت فروشگاهی خود داده که به راحتی هر چه تمام تر از یک بیننده بودن به مشتری بودن تبدیل شود.

9- شما با سفارش طراحی سایت فروشگاه اختصاصی به ما این امکان را برای خود ایجاد کرده که فضای باز تبلیغات را در مسیر فروش بیشتر در اختیار انحصاری خود داشته باشید.

10- شما می توانید برای احترام به مشتریان و مراجعین از آنها نظر و پیشنهاد خواسته و به این شکل طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی خود را ارتقا داده.

و . . . .

طراحی سایت فروشگاهی راد سایت
طراحی سایت فروشگاهی راد سایت

 

همچنین با سفارش طراحی سایت فروشگاه اختصاصی به ما می توانید از مزایای دیگری به شرح ذیل برخوردار شوید :

1- می توانید از طرح سئوی ما بهره مند شده و رتبه ی خود را در موتور جست و جو گر گوگل ارتقا داده و کاری کنیم که شما با تمام محصولاتتان که برای فروش گذارده اید، بسیار به چشم آمده و امکان فروش شما را به حداکثر رسانیده.

طرح سئو در به چشم آمدن سایت فروشگاهی اختصاصی شما بسیار موثر بوده و این را بدانید که ما طراحی سایت فروشگاه اختصاصی را برای شما فقط براساس طرح سئو انجام داده و براین اساس سایت شما را سرپا خواهیم کرد.

2- رادسایت برای طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی بی نظیر بوده و دارای پشتیبانی بسیار قوی و از خدمات بسیار مناسب پس از فروش برخوردار می باشد.

که سایت فروشگاهی اختصاصی شما را پس از طراحی به نهایت مورد حمایت و پشتیبانی تضمینی همراه با بهره مند کردن از طرح سئو برای ارتقای وضعیت شما انجام خواهد داد.

3- ما با طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی شما به شکلی که به نهایت ممکنه برند شما در بازار و قسمت های مختلف مطرح شده و دارای شهرت باشد، را برای شما انجام داده و کاری می کنیم که شما را با برند تان همیشه پر فروش و قابل اعتماد یاد کنند.

در حقیقت ما در فعالیت های برندینگ متخصص بوده و می توانیم شما را هم از این تخصص خود با طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی انجام داده.

4- ما طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی را فقط با تناسب و در هماهنگی کامل انجام داده و شرکت خود را طوری فقط اداره کرده که هر طراحی سایت و یا هر سفارشی در هماهنگی کامل انجام شده.

حتی دامنه و هاست شما را به شکلی استثنایی در هماهنگی با سایت فروشگاهی شما انتخاب کرده.

5- همچنین شما با طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی ما امکانات سایت فروشگاهی اختصاصی خود را همیشه به روز و آپدیت شده خواهید دید.

6- ما قبل از طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی شما و یا انجام سفارش شما از قبل احتمالات مختلف را برای سایت شما بررسی کرده و سپس اقدام به طراحی سایت براساس احتمالات موجود خواهیم کرد.

7- ما طراحی سایت را فقط با شرائط ریسپانسیو انجام داده و به هیچ وجه زیر بار طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی بی کیفیت نمی رویم.

8- هر روزه میلیون ها سرچ در جست و جو گر گوگل شکل می گیرد که این خود گویای اهمیت طرح سئو را برای طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی رسانده، که شرکت ما با کمترین هزینه و بهترین کیفیت طرح سئو را برای سایت های فروشگاهی اختصاصی شما به بهره برداری  خواهد رساند.

9- در اعتماد سازی برای شما و مشتری پسندی طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی رادسایت پیشرو بوده و برترین اعتماد سازی ها برای مشتریان سایت فروشگاهی اختصاصی زاده ی رادسایت می باشد.

10- رادسایت هر طراحی سایت را بخصوص سایت فروشگاهی اختصاصی را با سرعت بالای لود کردن تنظیم کرده و از شرائطی برخوردار هستیم که تمام امکانات سایت فروشگاهی اختصاصی شما را با سرعت بالا ی لود کردن تنظیم کرده.

11- در طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی بالا تر از استاندارد های جهانی بوده و طراحی سایت ما با نظارت های شدید خودمان روبه رو بوده.

و . . . .

خلاصه مطلب :

قیمت طراحی سایت فروشگاهی تخصصی از دو قسمت تشکیل شده :

1- ثابت

2- متغیر

قیمت ثابت آن مربوط به کلیت طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی می باشد. و قسمت متغیر مربوط به استفاده و سفارش شما از امکانات می باشد. در حقیقت سفارش بیشتر امکانات منجر به قیمت بیشتر طراحی سایت فروشگاهی برای شما خواهد شد. برای تک تک سایت های فروشگاهی اختصاصی ما از درگاه های بانکی بسیار مطمئن استفاده کرده و برای تمامی مشتریان خود گواهینامه ی SSL را خریده و آنها را از سایت فروشگاهی اختصاصی امن برای خرید و فروش بهره مند می سازیم.

رادسایت حتما طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی را برای شما در تطابق با گوشی همراه یا تبلت شخصی شما انجام داده که مشکلی برای شما در جهت استفاده ی از گوشی برای گرداندن سایت فروشگاهی اختصاصی شما پیش نیاید. هر طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی باید کاملا در گوشی شما و یا تبلتتان تست شود که مشکلی نداشته باشد.

طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی حتما باید از شرائط ذیل برای شنا برخوردار باشد:

1- از سادگی و روانی مضاعف برای صاحب سایت برخوردار بوده .

2- به همان روانی، سایت فروشگاهی اختصاصی نیاز مشتری را تامین کند.

3- با عکس های پر حجم پر نشده باشد، حتما کم حجم باشد.

4- نباید از توضیحات اضافه که خواننده را گیج کند. استفاده کرد.

 

با رادسایت روشی نو در طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی، برای خود تجربه کنید.

در رادسایت با بهینه سازی سایت فروشگاهی سعی در کاهش هزینه ی شما و استفاده ی حداکثری از طرح سئو برای سایت شما تا مدتی طولانی سایت شما را در صدر خیلی از سایت ها قرار داده و درآمدی مضاعف با سایت خود داشته باشید.

حال چند سوال را با هم جواب داده :

1- طراحی سایت فروشگاهی از امکانات قابل قبول برخوردار می باشد؟

بله، از تمام امکاناتی که شما نام برده برخوردار می باشد. و از خدمات پس از فروش نیز برخوردار می باشد.

2- آیا ریسپانسیو جز امکانات سایت فروشگاهی حساب می آید؟

بله، از امکانات مهم طراحی سایت فروشگاهی ریسپانسیو می باشد. ما حتما سایت هایی که بنا بر سفارش مشتریان تحویل آنها می دهیم، حتما از لحاظ ریسپانسیو بررسی کرده و سپس تحویل داده خواهد شد.

 

 

مزایای طراحی سایت فروشگاهی در راد سایت

راد سایت با تیم برنامه نویسی و طراحی سایت خود آماده پیاده سازی سایت فروشگاهی شما با قابلیت ها و امکانات مورد نظر شما با بهترین و سریع ترین متدهای ممکن است در راد سایت تیم طراحی با در نظر گرفتن نوع کسب و کار شما بهترین و بروزترین طراحی های موجود برای سایت شما را انجام داده و با بهینه سازی سئو سایت شما، شما را یک قدم از رقیب هایتان جلو میندازد. به همین دلیل راد سایت یکی از بهترین شرکت های طراحی سایت می باشد که شما را به هدفتان نزدیک تر میکند.