حریم خصوصی

حریم خصوصی

سند خط مشی صیانت از حریم شخصی کاربران در شرکت رادسایت

پایبند بودن به حریم‌ شخصی کاربران و بازدید کنندگان و بخصوص حفاظت از اطلاعات شخصی مشتریان برای شرکت رادسایت از اهمیت بسزایی برخوردار است. ما اطلاعات شخصی شما را زمانی که به وب سایت رادسایت مراجعه می کنید، جمع آوری نمی کنیم، تنها در صورتی که شما این اطلاعات را در اختیار ما قراد داده باشید ما اقدام به جمع آوری اطلاعات شما می نمائیم. در این صفحه ضوابط و قوانین، قوانین عمومی رادسایت را در جمع آوری و استفاده از اطلاعات مشتریان و بازدید کنندگان وب سایت‌ شرح داده شده است. تقاضا داریم این سند خط مشی را به دقت مطالعه کنید تا بتوانید حقوق کامل خود را بدانید و همچنین ما مطمئن شویم که شما کاملا موافقید و میدانید ما از اطلاعاتی که شما در اختیار ما نهاده اید، چگونه استفاده خواهیم کرد و یا استفاده نخواهیم کرد. وب سایت‌ رادسایت در اینترنت برای بازدید عموم قرار گرفته، هر شخصی می تواند در شبکه اینترنت از وب سایت‌ ما بازدید نماید بدون آنکه هویت، یا سایر اطلاعات شخصی خود را برای ما فاش کند. اطلاعات شما فقط برای پیشتیبانی قرار خواهد گرفت.

نوع اطلاعاتی که رادسایت جمع آوری میکند:

هنگامی که شما از وب سایت ما بازدید می‌کنید، وب سرور اطلاعات پایه شما را جمع آوری می‌کند. این اطلاعات درباره نام دامنه، زمان بازدید، صفحاتی که از آن بازدید کرده اید، است که شامل اطلاعات هویتی نیست. زمانی که شما برای استفاده از خدمات شرکت، ثبت نام می‌کنید، اطلاعات تماس و پرداخت خود را در اختیار ما قرار می‌دهید این اطلاعات تماس شامل : نام، نشانی و شماره تلفن و ایمیل و یا اطلاعات پرداخت شما ( اطلاعات کارت اعتباری  ) محسوب می شود. تا زمانی که شما مشتری شرکت ما می باشید  اطلاعات با توجه به وضعیت حساب کاربری، نوع خدمات و کار سیستم، مدیریت می‌شوند. مکاتبات با مشتری بر اساس برنامه‌های الکترونیکی مشتری و سایر فایل های ارسالی در صورت لزوم ذخیره شوند.

چگونگی استفاده از اطلاعات توسط رادسایت:

شرکت رادسایت این اجازه را ندارد که اطلاعات شخصی شما را مورد مبادله ، اجاره یا به فروش برساند و یا در اختیار هیچ شخص حقیقی یا حقوقی ثالث قرار دهد. این اطمینان به شما داده خواهد شد که اطلاعات تماس شما در جهت برقراری ارتباط و ارائه خدمات به شما استفاده شود و همچنین از اطلاعات پرداخت شما تنها در فرایند پرداخت استفاده می شود. ما اطلاعات دیگری نظیر وضعیت حساب کاربری، نوع سرویس و ثبت‌های مشتری را، در فرایند برقراری سرویس استفاده می‌کنیم. با زدن دکمه‌های “ارسال” یا “ثبت” هر بازدیدکننده، به صراحت رضایت خود را برای استفاده از این اطلاعات در جهت مقاصدی که در این سند خط مشی بیان شده، اعلام می‌دارد. حق مشتری این است که  نامه‌های الکترونیکی تبلیغاتی مرتبط با همکاران و اشخاص ثالث را از شرکت دریافت نکند و برای توقف ارسال، می‌تواند نامه ای به صندوق پستی الکترونیکی info@radsite.irارسال نماید. واحدهای مورد اعتماد شرکت، مسئول پردازش و استفاده از برخی از اطلاعات ارسال شده، نظیر فرم‌های ثبت دامین به صورت اینترنتی، هستند. واحد پشتیبانی حق استفاده از این اطلاعات، خارج از چهارچوب مشخص شده را ندارند  محرمانگی چنین اطلاعاتی را باید حفظ  نماید. اطلاعات تماس شما را در صورت تمایل از جانب شما در فهرست حسن انجام کار و رضایت مشتریان قرار خواهد گرفت، اطلاعات شخصی و حساب کاربری مشتری را فاش نخواهیم کرد، در صورتی که شرکت رادسایت متوجه شود افشای این اطلاعات در جهت شناسایی یا تماس یا اقامه دعوی علیه کسی باشد که باعث خسارت به حقوق و اموال شرکت یا مشتریان شرکت یا دیگران شده باشد.مطابق با قانون پی گیری می شود و یا در صورت وجود اشکال کاراز جانب شما و درخواست از سوی مراکز قضائی و سایبری با مشاهده مجوز قانونی این اطلاعات در اختیار  مراجع مقامات قضایی قرار خواهد گرفت. شرکت همچنین محتویات هیچ نامه الکترونیکی، یا مراسلات و مکاتباتی که شرکت برای مشتریان خود ذخیره می‌کند را برای هیچ شخص ثالثی افشا نخواهد کرد، به جز در موارد ذیل :

  1. موضوع سلامت و ایمنی عمومی مطرح باشد
  2. در ارتباط باانتقال اموال تجاری دیگری به مشتری باشد
  3. برای انجام سفارش، خدمات پس از فروش، بررسی‌های حقوقی مورد استفاده قرار خواهد گرفت که شرکت به صلاحدید خود منفردا آن را، لازم بداند.
  4. لازم باشد که برای پیگیری امور جنایی در اختیار مقامات قضایی قرار گیرد. شرکت راد سایت هر گونه سانسور، ویرایش، تغییر یا دستکاری را در هرگونه نظرسنجی، نظارت بر برقراربودن ارتباط که بوسیله مشتری یا دیگران انجام می‌شود، صراحتا رد می‌کند.

شرکت رادسایت هر گونه ارتباطی را که ممکن است به شرکت یا مشتریان شرکت یا دیگران صدمه بزند، مورد نظارت قرار می‌دهد، حتی ممکن است حذف یا قطع کند.

شرکت رادسایت  با کسب اجازه از شما اطلاعات جمع آوری کرده را در جهت اطلاع‌رسانی محصولات و خدمات شما در جهت اطلاع‌رسانی حساب کاربری شما مورد استفاده قرار دهد. مشتری این حق را دارد که نخواهد نامه‌های الکترونیکی اطلاع‌رسانی یا تبلیغاتی شرکت را دریافت کند. مشتری می تواند برای توقف پیام های تبلیغاتی درخواستی به صندوق پستی الکترونیکیinfo@radsite.ir

ارسال نماید. در این صورت باید درخواست مشتری بر اساس نام دامنه اینترنتی یا اطلاعات تماس خود باشد. مشتری هیچ دخل و تصرفی در برقراری و یا نگهداری و به روز رسانی خدمات و حساب کاربری خود ندارد.

تبلیغات و کوکی های(Cookies) اشخاص ثالث:

اطلاعات پایه جمع آوری شده کاربر، برای کمک به ما در جهت آنالیز ترافیک وب، بهبود محتویات وب سایت ما و بهبود نحوه استفاده شما از وب سایت ما، مورد استفاده قرار می‌ گیرد.
ما اطلاعات شخصی مشتریان را مگر در مواردی که صریحا در این سند خط‌مشی آمده است، مورد مبادله، اجاره یا فروش قرار نخواهیم داد. ما هم اکنون با شرکت‌های آنلاینی، قرارداد داریم که این اطلاعات را، از طرف ما مورد پردازش قرار می‌دهند تا ما را در جهت بهینه سازی و مدیریت کسب و کار و ارتباطات اینترنتی، کمک کنند. ما از خدمات شرکتهای بازاریابی استفاده می‌کنیم که به ما کمک می‌کنند تا میزان کارایی برنامه‌های تبلیغاتی خود و نحوه استفاده بازدیدکنندگان از وب سایت خود را بسنجیم. برای این کار ما از کوکی هایی که شرکت بازاریابی در اختیار ما قرارداده، در وب سایت خود استفاده می‌کنیم. اطلاعاتی که شرکت بازاریابی ما بوسیله این کوکی ها جمع آوری می‌کنند، هویت شخص را مشخص نمی کند. این اطلاعات به ما کمک می‌کند، نوع مشتریان و جاذبه‌های وب سایت خود و اینکه کدام محصول یا خدمات پرطرفدارتر است، را متوجه شویم. اگر چه شرکت بازاریابی، اطلاعاتی که از وب سایت ما می‌آید را از طرف ما ثبت می‌کند، ولی اینکه این اطلاعات در کجا استفاده شود یا نشود را ما کنترل و مشخص می‌کنیم.
ما ممکن است از کوکی ها (اطلاعاتی است که یک وب سایت امکان ذخیره آن را روی رایانه شما دارد) در جاهایی استفاده کنیم. کوکی به یک برنامه کاربردی تحت وب، امکان پاسخ به شما را فراهم می‌کند و با نگهداری و بازیابی داده‌هایی در مورد سلایق شما، برنامه کاربردی تحت وب، می‌تواند عملیات خود را متناسب با نیاز، چیزهایی دوست دارید و چیزهایی که دوست ندارید، ترتیب دهد. اکثر مرورگرهای وب اجازه پایش اینگونه کوکی‌های را به شما می‌دهند. در مورد نحوه عملکرد این پایش باید، به دستورالعمل‌های مرورگر خود مراجعه کنید. اگر شما کوکی ها را در مرورگر خود غیرفعال نمایید، باید به این نکته توجه داشته باشید که از بسیاری از مزایای شخصی سازی یک برنامه کاربردی تحت وب، محروم خواهید شد و در صورت غیرفعال کردن کوکی ها، بسیار محتمل است که برخی از عملکردهای وب سایت، از کار بیفتند و یا بسیار کند شود.

چگونگی دسترسی به اطلاعات شخصی:

هنگامی که شما مشتری ما شدید، می‌توانید به اطلاعات شخصی خود از قبیل نشانی و اطلاعات تماس خود، در هر زمان که خواستید، برای تغییر یا تصحیح، دسترسی پیدا کنید. به عنوان مشتری شرکت، شما می‌توانید با ورود به “بخش ویژه اعضای سایت” به اطلاعات شخصی خود دسترسی پیدا کنید. اطلاعات حساب کاربری شما به صورت امن نگهداری می‌شوند و تنها با وارد کردن، گذرواژه ای که خودتان انتخاب کرده اید، قابل دسترس است. اگر احتیاج به کمک و راهنمایی در مورد نحوه تصحیح اطلاعات خود داشتید، می‌توانید با ما از طریق ایمیلinfo@radsite.irمکاتبه کنید.

 تدابیر حفاظتی:

شرکت برای حفاظت از صدمه، سوء استفاده و تغییر نابجای اطلاعات تحت کنترل ما، تدابیر امنیتی وضع نموده است. هنگامی که شما شناسه و گذرواژه خود را وارد می‌کنید، این اطلاعات به وسیله گواهینامه SSL معتبر شرکت ، رمزنگاری شده و از یک کانال ارتباطی امن به سرور منتقل می‌شوند. همچنین در صفحاتی که اطلاعاتی نظیر شماره کارت اعتباری را، وارد می‌کنید نیز، از این فنآوری برای امن کردن کانال ارتباطی استفاده شده است.

 پیوندها:

از وب سایت ما پیوندهایی به سایر وب سایتها وجود دارد، که ممکن است متعلق به شرکتها و اشخاصی باشد، که وابستگی به شرکت ما ندارند. ما مسوولیتی در مورد صیانت حریم‌شخصی و محتویات آن وب سایتهای نداریم و به شما توصیه می‌کنیم که جانب احتیاط را رعایت کنید. به ویژه به شما توصیه می‌کنیم که خط‌مشی صیانت از حریم‌شخصی آن وب سایت را مطالعه کنید و مطمئن شوید که آن را پذیرفته اید. توجه داشته باشید که این سند خط‌مشی، تنها و تنها برای این وب سایت صادق است.

حریم‌شخصی کودکان:

شرکت ما محصول و خدماتی به کودکان نمی فروشد. مشتریان شرکت باید حداقل 18 سال سن داشته باشند. هر فرد زیر 18 سال(“صغیر”) برای اینکه مشتری شرکت شود، باید دارای یک قیم باشد که سند “شرایط و ضوابط استفاده” را بپذیرد. اگر شما یک فرد زیر 18 سال هستید، ما قویا به شما توصیه می‌کنیم که از وب سایت ما با اطلاع والدین و یا قیم خود، استفاده کنید. تغییر در سند خط‌مشی ما شرکت حق تغییر این سند خط‌مشی را در هر زمان که بخواهد، از طریق تغییر این سند در وب سایت، برای خود محفوظ می‌دارد.ما به شما توصیه می‌کنیم که به صورت دوره ای برای اطلاع از این تغییرات، به سایت مراجعه کنید. پس از هر تغییر فرض ما بر این است که شما، آن تغییر را پذیرفته اید. نسخه قابل استناد این سند خط‌ مشی آخرین نسخه ای که در سایت موجود است، خواهد بود.

تماس با رادسایت:

اگر شما پرسش یا نگرانی در مورد این سند خط‌ مشی دارید، می‌توانید آن را از طریق صندوق پستی الکترونیکی privacy [at] radsite.ir با ما مطرح کنید.