بهینه سازی سئو

بهینه سازی سئو سایت یکی از زیرمجموعه‌های دیجیتال مارکتینگ است که اگر در فضای آنلاین فعالیت داشته باشید قطعا نیاز به سئو را احساس کرده اید. احتمالا در کسب وکارخود بارها این جملات را شنیده اید…

  1. ما باید روی سئو سایت کارکنیم وسرمایه گذاری کنیم.
  2. اگر در صفحه اول گوگل نباشیم اصلا حضور ما در فضای انلاین بیهوده است.
  3. باید یک تیم روی سئو سایت کار کند و مسئولیت بالا امدن توی گوگل را به عهده بگیرد.
  4. هیچ تبلیغاتی بهتر از این نیست که با کلمات اصلی بیزینس خود در صفحه اول گوگل باشیم.

ما به تکیه بر تخصص و تجربه خود میتوانیم پاسخی مناسب به این جملات بدهیم و نمونه کارهای انجام شده توسط تیم سئو رادسایت نشان میدهد که ما می توانیم بیزینس شما را متحول کنیم و درخواست برای خرید یا خدمات شما را بالا ببریم

بهینه سازی سئو سایت

بهینه سازی سئو چیست ؟

به هر گونه بهینه سازی سایت برای موتورهای جستوجو یا برای وب سایت کسب کار شما که این بهینه سازی نسبت به در خواست های مشتری های شما و کسب کار شما است سئو (SEO) می گویند. این بهینه سازی سئو سایت انواع مختلفی دارد مثل بهبود سازی مدیا های استفاده شده چه تصویر چه ویدیئو ها و… بهینه سازی لینک های داخلی و یا لینک های خارجی که کمک  به بالا آمدن وب سایت شما در صفحه های گوگل می کند.
کلمات کلیدی نسبت به استراتژی استفاده از آن ها و بهبود ساختار سایت برای موتورهای جستجو را سئو می گویند.

چرا باید روی بهینه سازی سئو سایت تخصصی کار کرد

بیشتر مشتریان در سر تا سر دنیا با کمک صفحات اینترنتی و یا گوگل، اجناس مورد نیاز خود را خریداری و یا خدمات مورد نیاز خود را پیدا می کنند.
شما باید به طور تخصصی روی سئو سایت کار کنید تا با بالاترین رتبه در صفحه هات قرار بگیرید به دلیل این که 90% مشتریان به صفحه دوم یا سوم نمیروند و تمام نیاز هایشان در صفحه اول گوگل رفع می شود و 35% از مشتریان فقط بر رویه گزینه اول جستوجو کلیک می کنند به دلیل به روز بودن وب سایت به دلیل پر بازدید بودن آن و… پس سئو کردن سایت اهمیت زیادی در پیشرفت کسب کار شما دارد.

فوائد بهینه سازی سئو سایت

هرچه بیشتر مشتری در وب سایت شما بماند باعث بیشتر شدن ترافیک و بهتر شدن رنک شما در گوگل می شود. باید تمام نیاز مشتری خود را در وب سایت فراهم کنید تا مشتری به وب سایت دیگری مثل کسب کار شما سر نزند. مثلا: اسنپ فود وقتی شما برای سفارش غذا به اپلیکیشن اسنپ فود می روید می توانید حتی برای فرزند خوردسال خود هم غذای کودک سفارش دهید.
سئو خوب باعث CALL TO ACTION (درخواست از مشتری برای رجوع به دیگر مقالات یا هر گونه اقدام برای تماس با شما) که میتواند با بهینه سازی مشتری را به اپلیکیشن بفرستید تا از خرید خدمات یا محصولات مطمئن شوید.